Vereniging H.A.A.S.

Vereniging H.A.A.S. zorgt voor de nodige steun die buitenlandse asielen zo hard nodig hebben. Hierdoor kunnen ze een beter onderkomen creëren voor de honden en katten. We zetten ons in voor de asielhonden en katten met veel liefde, geheel pro deo en in eigen vrije tijd.

Blog

Kwetsbaar

Kwetsbaar

Ambassadeur van vereniging H.A.A.S. de heer Hans Bouma (1941) is theoloog, veganist, predikant en dichter. Hij heeft wederom een prachtige stukje ingestuurd voor onze website.   KWETSBAAR     De dieren –   zo prachtig als ze zijn, prachtig van aardsheid, één en al lijf,   zo kwetsbaar, zo weerloos ook. Geen afstand.   Kom je aan […]
Nieuw pension in Buzau

Nieuw pension in Buzau

Vereniging HAAS gaat meehelpen om een honden pension te realiseren in Buzau te Roemenië. Ivy Oostrum contact persoon en waarnemer in dit project heeft ons op de schrijnende situatie gewezen. Zij is zelf al twee keer in Buzau geweest en heeft met eigen ogen kunnen zien hoe het daar toegaat. Als wij door middel van […]
Collecteren in Den Haag

Collecteren in Den Haag

Op een zaterdag hebben Corrie Hartland en Jacqueine Baaren zich ingezet om te collecteren voor vereniging H.A.A.S. in winkelcentrum Mariahoeve te Den Haag. Zij hebben daar veel leuke positieve reacties en donaties mogen ontvangen van de passanten. Wanneer het wandelende publiek te horen kreeg over de vaak verschrikkelijke omstandigheden van de asieldieren in spanje werd […]
Wat voor mens wil je zijn?

Wat voor mens wil je zijn?

Ambassadeur van vereniging H.A.A.S. de heer Hans Bouma (1941) is theoloog, veganist, predikant en dichter. Hierbij willen wij u graag kennis laten maken met zijn werk en gedachtegoed.   WAT VOOR MENS WIL JE ZIJN? Hans Bouma   Arm musje, waarom lig je daar nu zo dood op het perron?   Arme, arme man, waarom […]
10 iglo huisjes voor de honden

10 iglo huisjes voor de honden

Beste dieren vrienden, We hebben zeer goed nieuws. We hebben het met elkaar mogelijk gemaakt dat het asiel in Andalusië, genaamd Arca Jaen, 10 iglo huisjes heeft kunnen kopen. Fantastisch nieuws dus!    De stichting S.A.D “Stichting Anti Dierenleed” heeft hier enorm bij geholpen, onze dank daarvoor. We hebben ons doel van 10 iglo huisjes bereikt, dat betekent warmte […]
Prettige feestdagen

Prettige feestdagen

  Vereniging H.A.A.S. wenst u en alle donateurs en sponsors prettige feestdagen en een gelukkig 2016
over-ons

Over ons

Nog steeds leven honden en katten in Spanje onder erbarmelijke omstandigheden. Spanje kent vele zwerfhonden en -katten die vaak op gruwelijke wijze worden gedood. In dit artikel over ons maken wij u duidelijk hoe hard onze vereniging voor de Spaanse asielhond nodig is. Wij van vereniging HAAS zorgen voor verbeteringen van de omstandigheden in asielen. […]

Read More>>
projecten

Projecten

Onze prioriteit is de ondersteuning van asielen in Spanje en het ondersteunen van sterilisatie en castratie projecten. Regelmatig wordt ons werkgebied met nieuwe projecten uitgebreid. Een voorbeeld daarvan is de noodkreet van El Refugio in Mijas. Wij proberen zoveel mogelijk te helpen. Op de pagina’s “Lopende projecten” en “Afgeronde projecten” presenteren wij u de lopende […]

Read More>>
steun-ons

Steun ons

Helaas zitten de Spaanse asielen overvol met honden en katten. Dit is voor ons een reden om deze asielen te helpen met de zorg voor de honden en katten en financiele ondersteuning te geven. Daarom onze roep “Steun ons!”. Wij laten deze honden en katten niet in de steek. Samen met alle vrijwilligers ter plaatse, […]

Read More>>
vacatures

Vacatures

Vereniging H.A.A.S. heeft doorlopend vacatures. Onze vereniging bestaat uit personen die de dieren in het asiel een warm hart toedragen en zich graag als vrijwilliger in willen zetten om de kwaliteit van het leven van deze dieren zo optimaal mogelijk te maken en te houden. Vacatures We zoeken bijvoorbeeld vrijwilligers voor evenementen om de stichting te […]

Read More>>

H.A.A.S. YouTube